Search

KONDITERINIAI REIKMENYS

KONDITERINIAI REIKMENYS
Labai dažnai po valgio norisi ko nors lengvo ir saldaus. Naminiai konditeriniai gaminiai garantuotai bus sveikesni už pirktinius, pasirinktos sudėties. Ilgiausiai užtrunka konditerinių gaminių puošyba, bet daugybė specialių konditerinių įrankių įgalina gaminti skanumynus greit ir profesionalaus lygio.

Subkategorijos

 • SILIKONINĖS FORMOS

  Silikoninėse formose galima gaminti įvarius patiekalus orkaitėse ir mikrobangų krosnelėse arba šaldyti šaldikliuose. Jose galima kepti ne tik konditerijos gaminius, bet ir mėsos bei žuvies patiekalus, ruošti jose žele, pudingą ar drebučius. Silikoninės formos paviršius turi nepridegančių savybių, todėl jų nereikia tepti riebalais. Paruoštas gaminys lengvai išimamas iš formos. Silikonines formas galima naudoti nuo -60°C iki +230°C temperatūroje.

 • KEPIMO SKARDOS

  Apetitą žadinantys kvapai, jauki šiluma virtuvėje, skanus naminis pyragas ar užkepėlė – tai požymiai, kad namuose suaugę ir vaikai leidžia laiką linksmai ir kūrybingai. Tam reikia pasirūpinti įvairiomis formomis kepimui: iš aliuminio (suteikia kepiniams skrundančią žievelę, lengvos, nerūdijančios, tinka dujinėms viryklėms), iš skardos su nepridegančiu paviršiumi (lengvai prižiūrimos, nesulimpa su kepiniu), atsegamomis (lengva išimti net trupininį ar želė pyragą), skirtomis pudingui ar keksui (su aukštais kraštais, nepridegančiu paviršiumi, tinka elektros viryklėms), reguliuojamo skersmens (universali forma tortams ir desertams).

 • FORMELĖS SAUSAINIAMS

  Formelės sausainiams – tai tie virtuvės instrumentai, kurie dažnai perduodami sekančioms kartoms. Formelės-išpjovikliai yra saugios, universalios, lengvai prižiūrimos. Pjaustyti peiliu net paprasčiausias figūrėles – sunkoka ir užima nemažai laiko, o su formelėmis šis darbas užtrunka sekundes. Padedant vaikams, įprasta diena virsta „kūrybiniu vakaru“. Be įprastos paskirties, formelės naudojamos figūrų išpjovimui iš mastikos, duonos, minkšto sūrio, uogų ir kitų minkštų maisto produktų.

 • KONDITERINIAI MAIŠELIAI

  Konditeriniai maišeliai specialiai skirti lygiai ir gražiai dekoruoti kepinius kremu ar grietinėle. Taip pat tinka formuoti tešlą: galima iš maišelio išspausti originalios formos sausainius ar pripildyti eklerus.

 • KONDITERINIAI ANTGALIAI

  Konditeriniai antgaliai skirti išstumti iš konditerinio maišelio gražiai suformuotas mases ir taip papuošti kepinius plakta grietinėle, įvairiais kremais, padažais arba sukurti įspūdingos formos savarankiškus konditerinius gaminius. Antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno be siūlių, angos atliktos labai tiksliai ir tolygiai, tai užtikrina puikų rašto perkėlimą ant gaminio.

 • KITI KONDITERINIAI REIKMENYS

  Šiuolaikinės virtuvės priemonės kuriamos taip, kad jos pagerina virtuvės funkcionalumą, sudaro šeimininkei komfortiškas sąlygas gaminti praktiškai, su gera nuotaika, jaustis profesionale.

Krepšelis  

prekė (tuščias)

Pagalbos linija

Search