Search

BARAS NAMUOSE

BARAS NAMUOSE
Į barą smagu eiti ieškoti pažinčių. O jei jau yra komanda gerų draugų?
Geriau investuokite į profesionalius baro reikmenis – tai ne tik patobulins jūsų įgūdžius barmeno vaidmenyje, bet ir įtvirtins jūsų kaip puikaus šeimininko reputaciją.
Svečius užburia reginys, kai patyręs barmenas lengvai ir profesionaliai sumaišo gėrimus ir pateikia paruoštą kokteilį.

Subkategorijos

 • KOKTEILIŲ PLAKTUVAI (šeikeriai)

  Kokteilių plaktuvais (šeikeriais -angl. shaker) sumaišomos kokteilių sudedamosios dalys. Ypač naudingas ruošiant tuos kokteilius, kurių sudėtinės dalys sunkiai susimaišo (grietinėlė, medus ir pan.)

 • BARO SIETELIAI (streineriai)

  Barmeno sietelis/streineris (angl. strainer) naudojamas perpilant jau paruoštą kokteilį iš plaktuvo į stiklines. Sietelis sulaiko ledo ir vaisių gabaliukus, neleisdamas jiems patekti į stiklinę ar taurę kartu su paruoštu kokteiliu, patyrusio barmeno rankose atskiria kiaušinio trynį nuo baltymų.

 • PILTUVĖLIAI BUTELIAMS

  Piltuvėliai buteliams (angl. bar pourers) įstatomi į butelių kaklelius srovės vientisumui užtikrinti arba alkoholiniams gėrimams tiksliai dozuoti - kai kurie piltuvėliai leidžia įpilti konkrečią skysčio dozę (nuo 10 iki 50 ml).

 • KITI BARO REIKMENYS

  Įvairūs įrankiai patogiam ir kokybiškam darbui, ruošiant gėrimus. Jie padeda barmenui gaminti kokteilius arba kavą elegantiškai ir greitai, ir kartu turėti visas reikalingas smulkmenas lengvai pasiekiamas.

Krepšelis  

prekė (tuščias)

Pagalbos linija

Search